شرکت ایران سولار

ارائه کننده خدمات انتقال داده از طریق ارتباطات ماهواره ای و دارای پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

ارزش های شرکت ایران سولار

ارتباط بین سهامداران، مدیران، کارکنان و مشتریان ایران سولار بر کرامت انسان و احترام به موجودیت انسان به عنوان یک ارزش و الزام الهی پایه ریزی شده است.
شرکت ایران سولار تأمین نیازها و انتظارات مشتریان، تأمین منافع سهامداران و تعامل برد – برد با همه ذینفعان را اولویت سازمانی خود می داند و تحقق آن را در هر شرایطی وظیفه همه کارکنان تلقی می کند.

چشم انداز شرکت ایران سولار

شرکت ایران سولار باور دارد که در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند از بهترین های کشور باشد. تمامی ارکان شرکت برای تحقق این امر می کوشند تا امروز در مرزهای کشور و فردا روز در عرصه منطقه ای و جهانی پیشرو در ارائه خدمات ICT و همگام با دانش جهانی، با توان و عزم ایرانی، همت  گمارند. شرکت ایران سولار اهتمام دارد تا سال 1400 موفق به کسب رتبه برتر حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات گردد.

مأموريت شرکت ايران سولار

مأموریت شرکت ایران سولار، ارائه سرویس های مرتبط با فناوری های اطلاعات و ارتباطات و انتقال داده ها از طریق سیستم های ماهواره ای و همچنین زمینی با استفاده از آخرین استانداردهای جهانی و بهره گیری از روش ها و فناوری های نوین و با رعایت الزامات و آئین نامه های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور، توسط نیروهای انسانی مستعد، متعهد و مجرب و متخصص در آخرین فناوری های روز دنیا می باشد.

موضوع فعالیت­ شرکت ایران سولار

ارائه خدمات مخابراتی ماهواره ای، زمینی و بدون سیم و خطوط با سیم شبکه های ارتباطی
دیجیتالی سیمی از طریق محیط های انتقال ماهواره ای و کابلی و مایکروویو و رادیویی
انعقاد قرارداد با شرکت های داخلی و خارجی جهت ارائه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات
ارائه راه حل های جامع (Total Solution) در زمینه های کاری شرکت
ارائه خدمات مشاوره ای در تمام زمینه های مربوط به ICT

معرفی ایران سولار

شرکت ایران سولار در سال 1386 بعنوان یك شركت سهامی خاص و با شماره 315731 در اداره كل ثبت شركتها ومالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید و در بهمن ماه همان سال باهدف تقویت و گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات، موفق به اخذ پروانه شماره 4199107 از سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی كشور گردید. این پروانه در تاریخ 1391/11/16 با شماره 100/11069 بار دیگر تمدید گردید.
شركت ایران سولار درحال حاضر بدلیل دارا بودن پروانه SAP و 8 سال فعالیت موفق در ارایه خدمات ارتباطات ماهواره ای، از جایگاه ممتازی در این عرصه برخورداراست و وظیفه خود می داند که دراین راستا ازهیچ کوششی دریغ نورزیده و به سازمان هایی که نیازمند ارتباط در نقاط فاقد امکانات ارتباطی هستند، بدون توجه به موانع جغرافیایی خدمات مطلوب ارایه نماید.
ازآنجاییكه امروزه ارتباطات ماهواره‌ای یکی از مهمترین راهکارهای پاسخ به نیاز در حوزه فناوریهای اطلاعات و ارتباطات جامعه تلقی می شود، ایران سولار سعی دارد با ارائه خدمات تخصصی و متنوع و نوین در بخشهای دولتی، اقتصادی، عمرانی، سلامت و آموزش کشور، نقش موثری در توسعه جامعه ایفا نماید.

  • توجه به الزامات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی 100% 100%
  • توجه به نیازهای مشتریان 100% 100%
  • ارتباط دوطرفه با ذی نفعان 100% 100%
  • مجهز به تکنولوژی روز 100% 100%
تکنولوژی کدینگ و مدولاسیون تطبیقی

تکنولوژی کدینگ و مدولاسیون تطبیقی

Adaptive Code and Modulation

این تکنولوژی اجازه تغييرات خودکار و پویا را در مدولاسیون و تصحیح خطا در زمان­ های مختلف براي فریم های داده هر لينک مي­دهد. نتيجتا سيستم بازگشتي در ترمينال­ ها اين قابليت را ايجاد مي­ کند که به ازای هر ترمينال در شرايط متفاوت و يا بد جوي و زماني که به پهناي باند يا توان بيشتري نياز دارند بطور اتوماتيک بتوانند درخواست پهناي باند بيشتر یا ModCod ضعيف­تری از هاب نمايند و هاب نيز بر اين مبنا برای هر ترمينال ModCod مناسب را انتخاب و ارسال می­ نمايد. در نتيجه ترمينال ­هاي در حال سرويس در يک کرير خاص قادر هستند از بهترين Modulation  و FEC – ModCod به صورت متفاوت استفاده کنند.

ارائه خدمات کیفی بالا

ارائه خدمات کیفی بالا

Quality SLA

براساس دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی کلیه خدمات ارتباطات ماهواره ای دارای SLA می باشد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به منظور شفاف سازی كیفیت خدمات در مقابل هزینه آن در شبكه های ارتباطات داده ها و رعایت حقوق مشتریان، ضوابط و چارچوب موافقت نامه های سطح خدمات مورد بررسی و تصویب قرار گرفت. رعایت ضوابط تعیین شده در این مصوبه برای همه شرکت ها لازم الاجراست.

هاب پشتیبان

هاب پشتیبان

Backup Hub

شرکت ایران سولار تنها دارنده هاب پشتیبان 5IF در بین شرکت های دارنده پروانه SAP در ایران می باشد. این هاب که جهت استفاده در شرایط بحران تهیه و توسط پرسنل جوان، متعهد و متخصص شرکت در مرکز داده ای مجهز و امن در اصفهان راه اندازی گردیده به صورت کاملا اتوماتیک آماده جایگزینی هاب اصلی این شرکت را در شرایط بحران و اضطرار دارد.