الکامپ فرصتی بی بدیل برای تعامل ایران سولار با صنایع الکترونیک و کامپیوتر

الکامپ فرصتی بی بدیل برای تعامل ایران سولار با صنایع الکترونیک و کامپیوتر

الکامپ فرصتی بی بدیل برای تعامل ایران سولار با صنایع الکترونیک و کامپیوتر

نمایشگاه الکامپ که در فاصله 23 تا 26 آذر ماه 1394 برگزار گردید، فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار داد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند.
نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک، کامپیوتر و ارتباطات است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.
گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نمود.
شرکت ایران سولار نیز در راستای سیاست های کلان خود با اهداف برندینگ، برقراری ارتباط با مشتریان و ذی نفعان کلیدی نظیر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، همچنین بازاریابی و جذب مشتری، تثبیت حضور در بازار، شناسایی مشتریان بالفعل در صنعت مرتبط ، بررسی و شناخت رقبا در این نمایشگاه شرکت کرده بود.