حضور ایران سولار در نمایشگاه جنبی بانکداری الکترونیک

حضور ایران سولار در نمایشگاه جنبی بانکداری الکترونیک

حضور ایران سولار در نمایشگاه جنبی بانکداری الکترونیک

شرکت ایران سولار به منظور برقراری ارتباط رو در رو با فعالان صنعت بانکداری کشور، در نمایشگاه جنبی همایش ملی بانکداری الکترونیک حضوریافت. به گزارش روابط عمومی شرکت ایران سولار، در نمایشگاه تخصصی همایش بانکداری الکترونیک که با حضور فعالان حوزه بانکداری و فناوری اطلاعات سراسر کشور برگزار گردید، شرکت ایران سولار به منظور برقراری ارتباط رو در رو با فعالان صنعت بانکداری در همایش جنبی این همایش حضور یافته و به نمایش توانمندی های ارتباطی شرکت در عرصه بانکداری پرداخت.
شرکت ایران سولار نمایشگاه فوق را فرصت مناسبی برای ارتباط با مخاطبان، مشتریان ارتباطات ماهواره ای و شخصیتهای ارتباطی کشور دانسته و با سیاستهای ازپیش تعیین شده در این نمایشگاه مهم شرکت نمود. مهندس توکلی مدیرعامل شرکت ایران سولار درخصوص سیاستهای حضور در نمایشگاه بانکداری الکترونیک تهران گفت : نمایشگاه بانکداری الکترونیک فرصت مناسبی برای ارتباط رو در رو با دست اندار کاران حوزه های مورد توجه شرکت ایران سولار بود و این شرکت اهداف زیر در این نمایشگاه دنبال می کرد.
افزایش آگاهی بازدید کنندگان از قابلیتهای ایران سولار در ارایه خدمت به صنعت بانکداری تعمیق نام ایران سولار بعنوان ارایه دهنده خدمات ارتباطات ماهواره ای در صنعت بانکداری کشور توکلی افزود: ارتباط رودر رو ومذاکره با مدعوین همایش بانکداری به منظور شناسایی نیازمندی های ارتباطی سازمانها همچنین ایجاد انگیزه برای ارتباط مجدد از سوی بازدیدکنندگان با ایران سولار استراتژی مورد توجه ایران سولار بود که به خوبی تحقق یافت. وی گفت روی کرد حضور ایران سولار، حضور نمایشی بود و نمایش قابلیتهاو ترسیم توانمندیها ازطریق پوستر، فیلم و دیگر فعالیتهای ارتباطی در فضایی حدود 20 متر مربع تدارک دیده شده بود.
توکلی گفت بیشتر مدیران IT صنعت بانکداری کشور از غرفه ایران سولار بازدید کردند. همچنین آقایان دکتر مرتضی شهیدزاده مدیرعامل بانک کشاورزی، دکتر قنبری معاون وزیرارتباطات، دکتر نظری عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی، آقای صراف مدیرعامل شرکت تالیا و بسیاری از مدیران و کارکنان بانکها و شرکتهای مرتبط از غرفه ایران سولار بازدید کردند.
نمایشگاه بانکداری الکترونیک از تاریخ 6 لغایت 7 بهمن ماه 1393 در محل سالن همایشهای برج میلاد برگزار گردید.